Kargo Hizmetleri

Kargo Genel Satış ve Servis Temsilciliği

APG tarafından sunulan en yeni ürünlerden biri olan Cargo hizmetlerimiz, tarifeli ve tarifesiz uçuşlarda birim başına (kilo başına) daha düşük bir maliyetle, artan gelirle ilgilenen havayolları tarafından dünya çapında ilgi görmektedir.

Cargo GSSA ürünümüz, ticari temsil, kargo elleçleme ve CASS yönetim hizmetlerini içeren bireysel veya “A La Carte” hizmetler sunan yerel kargo bilgisi ile dünya çapında kapsama alanı sunuyor.

Kargo GSSA endüstrisinde dünya çapında en geniş kapsama alanı, APG'nin finansal desteği ve APG ağımızın yerel uzmanlığı ile APG Cargo, havayolunuz için mükemmel bir ortaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Kargo Interline Çözümleri AWB-275

APG Airlines Cargo Interline Solution platformu, kargo satışlarınız için yeni pazarlar açacak yenilikçi bir üründür ve bir havayolunun birden fazla havayolu interline ortağıyla tek bir anlaşma altında kargolar arası gelirini önemli ölçüde artırmasını sağlar.

Interline kargo çözümümüz, küresel ofis ağımız ve dünya çapındaki son derece profesyonel ve deneyimli kargo ekiplerimiz tarafından desteklenen, yolcu interline çözümümüzün dünya çapındaki başarısının bir yansımasıdır.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

 

Teknolojimiz

İletişim, hava taşımacılığı endüstrisinin geleceğidir. Yazılımımız müşterilere maksimum görünürlük ve iletişim akışları sağlar.

APG Airlines, tüm hava kargo otomasyon süreçlerini kapsayan Cargospot by Champ'ın gururlu bir kullanıcısıdır. Tedarik zinciri boyunca farklı iş ortaklarıyla sorunsuz bir işbirliğini destekliyoruz.

APG Network, aşağıdaki kargo havayolları ile ortaklık yapmaktan gurur duyar

Haberler