APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
A: Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Ataman Apt. No: 18/3 Taksim, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles
 

Malindo Air COVID-19 Sıkça Sorunlar Sorular

07.06.2021
 

1. Uçaklar nasıl temizleniyor? Uçmak için güvenli mi?

Malindo Air günlük olarak uçakları temizlemekte ve kabinleri kurallara uygun olarak dezenfekte etmektedir. Uçaklarımız %99 oranında bakteri ve virüs temizliği sağlayan HEPA filtre ile donatılmıştır. Ek olarak görevli kabin memurlarımız kendini iyi hissetmeyen yolcuları tanıma, izole etme ve kabin içi hareketleri kontrol etme konusunda eğitilmiştir.

2. Ne hazırlamam gerekir?

Rezervasyonunuzu yapmadan önce, yerel yetkililerden uçmak için gereken onayı aldığınızdan, gidilecek ülkedeki karantina koşulları ve gereklilikler hakkında yeterince bilgi sahibi olduğunuzdan emin olun. Sağlığınızdan emin olduktan sonra maskenizi takmak, kişisel temizliğinizi sağlamak, sosyal mesafeyi sağlamak gibi kurallara uymanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.

3. Beni ne bekliyor? Havalimanında, uçuş esnasında, varmadan önce?

Check-in noktasından varışa kadar pek çok ateş kontrolünden geçeceğinizi, kuyruklarda, oturma alanlarında sosyal mesafeye uymanız gerektiğini unutmayın. Bununla birlikte varışta bir form doldurmanız gerekebilir.

Havalimanına erken gelmeniz gerektiğini lütfen aklınızdan çıkarmayın. Sadece gerekli mağazaların havalimanlarında açık olacağını unutmayın. Havalimanı personeli, kabin ekibi hizmetlerini yerine getirirken özel maskelerle üstün hijyen kurallarına uygun hareket etmektedirler.

Saygılarımızla.

APG TURKEY