APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
A: Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Ataman Apt. No: 18/3 Taksim, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles
 

JetClass, Türkiye Genel Satış Acenteliği Anlaşmasını APG Turkey ile imzaladı

03.09.2021
 

Değerli Acentemiz,

JetClass, Türkiye Genel Satış Acenteliği anlaşmasını APG Turkey ile imzalamış bulunmaktadır.

JetClass, özel jetlerde rezervasyon yaparak seyahat etmenizi sağlayan yeni bir hava yolculuğu yöntemidir. Hizmet, büyük veri analitiğine ve seyahat trendlerinin tahminlerine dayalı dinamik uçuş programını kontrol eden son teknoloji state-of-the-art adı verilen bir yapay zeka tarafından verilmektedir.

JetClass, ticari havayollarının business class fiyatlarıyla rekabet eden Avrupa genelinde tarifeli özel jet uçuşları için bir rezervasyon platformudur.

Ayrıca sistemin içinde COVID-19 karşısında dünyanın önde gelen havayollarının operasyonlarının tamamen askıya alınması veya büyük ölçüde azaltılması nedeniyle küresel olarak seyahat etmek için mücadele eden sayısız insana yanıt olarak Flight Pooling by JetClass’ı başlatmış bulunmaktadır. Flight Pooling, arzu ettikleri şehirler arasında ortak uçuş talebinde bulunan ve sonrasında yolculuğun maliyetini aralarında paylaşıldığı bir uygulamadır.

JetClass Genel Merkezi, Viyana’da (Avusturya) yer almaktadır.

Tarifeli uçuş seferlerini Nice, Brüksel, Cenova, Milano, Zürih, Frankfurt, Lüksemburg ve Paris arasında gerçekleştirmektedir. Ayrıca talepleriniz üzerine Türkiye çıkışlı olarak da kiralama hizmeti bulunmaktadır.

NEDEN JETCLASS

JetClass, özellikle Avrupa çevresinde kısa mesafeli uçuşlarda business class yolcuları için cazip fiyatlarla özel jet ile seyahat etmenin gerek alanda gerekse havada konforunu sunmaktadır. İş havacılığındaki mevcut çözümler, 10.000 €’dan başlayan kiralama maliyetleri ve yüksek üyelik ücretleri ile maalesef aşırı pahalıdır, Jet Class bu bağlamda business class yolcuları için farklı bir seyahat deneyimi sunar.

Detaylı bilgi için sales-turkey@apg-ga.com mail adresinden veya 212 334 29 35 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla.