APG Turkey Office
APG TURKEY
www.apgturkey.com
turkey@apg-ga.com
T: +90 212 334 29 00
A: Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Ataman Apt. No: 18/3 Taksim, İstanbul, Turkey
 
Airline Profiles
 

Transit Yolcular İçin Ücretsiz Hop-on-off Otobüs Turları...

24.07.2017
PAYLAŞ
Facebook Twitter More...
 

Değerli Acentemiz, 

Xiamen Havayolları ; ulaşım dahil olmak üzere gezi turlarını bir araya getiren hop-on hop-off otobüs turları sunmakta ve aşağıdaki koşulları aynı anda yerine getiren yolcularımızın, Xiamen'in doğal ve kıyı şeridinin tadını çıkarmasına olanak sağlamaktadır.

1. Both legs of the flights (originating and onward flights) are operated by Xiamen Airlines (Not applicable for code-share and charter flights) 1. Uçuşların her iki ayağı da (başlangıç ve devamı uçuşlar) Xiamen Havayolları tarafından gerçekleştirilen uçuşlar olması gerekmektedir. (Ortak uçuş ve charter uçuşları için geçerli değildir.)

2. Yurtiçi, uluslararası, bölgesel seferlerden Xiamen Havaalanı’ndaki uluslararası uçuşlar için 4 ila 24 saat arası bekleyen transit yolcular. (E ve X sınıfı rezervasyonları olana yolcular için geçerli değildir.)

Şartlar ve koşullar:

1 Bu ürünü seçen yolcular, diğer ücretsiz transit servislerden yararlanamayabilir.

2 Hizmet devredilemez ve sadece uçuşun yapıldığı tarihte geçerlidir.

3 Otobüs turunun yapıldığı gün sınırsız kullanım olanağı vardır.

4 Otobüs turu kuponları, varış ve kalkış noktasındaki 'Transit kontuarından’ talep edilebilir: Terminal 3’te 1.Kat (Gidiş katında) 

Xiamen Havayolları, 21 Temmuz 2017 tarihi itibarıyla Xiamen'den Phuket'e hergün uçmaya başlamıştır. 

Xiamen Havayolları, bu parkurda B737 tipi uçakla yolcularına hizmet verecektir. Yeni parkur, Xiamen Havayolları’nın Xiamen ile Bangkok arasındaki mevcut haftada 5 gün uçuşu ile Tayland’a seyahat edecek yolcuları için alternatif olacaktır.

Detaylı bilgi ve sorularınız için 0212 334 29 31/61 numaralı telefondan ofisimizi arayabilir veya aybars@airep.com ve funda@airep.com adreslerine e-posta gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla,

APG Turkey